ELEKTROMONTER / POMOCNIK ELEKTROMONTERA

MIEJSCE PRACY: PUŁAWY

Zakres obowiązków:

  • budowa przemysłowych tras kablowych,

  • budowa elektrycznych instalacji podtynkowych,

  • prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych,

  • wykonywanie elektrycznych układów sterowania i sygnalizacji,

  • konserwacje/ naprawy maszyn i urządzeń elektrycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, co najmniej zawodowe,

  • stan zdrowia umożliwiający prace na wysokości,

  • uprawnienia eksploatacji E,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

Dodatkowym atutem będą:

  • uprawnienia dozoru D,

  • doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • pakiet medyczny,

  • pakiet socjalny,

  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, w tym uzyskania dodatkowych uprawnień specjalistycznych.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w REMZAP prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem przewodnim. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.