INŻYNIER BUDOWY – BUDOWNICTWO OGÓLNE I PRZEMYSŁOWE

MIEJSCE PRACY: PUŁAWY

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad wykonywaniem i rozliczaniem robót budowlanych oraz podległych pracowników,

  • analiza dokumentacji technicznej, przedmiarów robót, dodatkowych wymagań i warunków określonych w dokumentacji realizowanych projektów, zgłaszanie uwag i błędów przełożonym,

  • przydział zadań podległym pracownikom, bieżąca kontrola realizacji poleceń i jakości wykonywanych robót,

  • dysponowanie sprzętem budowlano-montażowym stosownie do przydzielanych zadań,

  • dbanie o właściwe wykorzystanie powierzonych materiałów, sprawdzanie ich jakości i zgodności z przynależnymi specyfikacjami technicznymi,

  • w zakresie robót dodatkowych i zamiennych wykonywanie przedmiarów robót, współpraca z kosztorysantami, zgłaszanie i uzgadnianie zakresu przedmiarów ze służbami zlecającego/ inspektorami nadzoru,

  • koordynacja, nadzór i rozliczanie czasu pracy podległego personelu i sprzętu,

  • koordynacja i nadzór nad pracą podwykonawców i dostawców,

  • nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy oraz właściwą organizacją pracy podległych pracowników.

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie techniczne – mile widziane inżynierskie budowlane,

  • doświadczenie zawodowe: 3 lata w branży budowlanej, min. 1 rok na stanowisku mistrza,

  • dobra znajomość rysunku technicznego,

  • mile widziana znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • pakiet medyczny,

  • pakiet socjalny,

  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, w tym uzyskania dodatkowych uprawnień specjalistycznych,

  • naukę języków obcych.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w REMZAP prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem przewodnim. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.