MECHATRONIK / AUTOMATYK

MIEJSCE PRACY: PUŁAWY

Zakres obowiązków:

  • zabezpieczenie pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • wyszukiwanie nowych rozwiązań technicznych, usprawniających pracę maszyn,

  • identyfikacja i usuwanie usterek w maszynach i urządzeniach,

  • wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów i konserwacji urządzeń na stanowiskach pracy i instalacjach,

  • stały nadzór nad stanem technicznym urządzeń i maszyn na wydziale oraz instalacjach,

  • przestrzeganie obowiązujących przepisów z zakresu BHP i ochrony środowiska.

Wymagania:

  • wykształcenie: minimum zawodowe (mile widziane średnie techniczne) na kierunkach elektronika, automatyka, mechatronika,

  • umiejętność czytania schematów technicznych,

  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu mechatroniki,

  • umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań,

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości.

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • pakiet medyczny,

  • pakiet socjalny,

  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, w tym uzyskania dodatkowych uprawnień specjalistycznych.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w REMZAP prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem przewodnim. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.