MONTER / KONSERWATOR URZĄDZEŃ AKPIA

MIEJSCE PRACY: PUŁAWY

Zakres obowiązków:

  • diagnozowanie usterek w obwodach sterowania i zasilania oraz usuwanie ich przyczyn,

  • obsługa urządzeń infrastruktury AKPiA,

  • bieżąca współpraca z klientem w zakresie stabilnej pracy instalacji,

  • kontrolowanie pracy urządzeń elektrycznych i AKPiA biorących udział w procesie technologicznym,

  • wykonywanie przeglądów bieżących i okresowych urządzeń AKPiA na stanowiskach pracy i instalacjach,

  • stały nadzór nad stanem technicznym urządzeń AKPiA na wydziale oraz instalacjach,

  • przestrzeganie obowiązujących przepisów z zakresu BHP i ochrony środowiska.

Wymagania:

  • wykształcenie: minimum zawodowe (mile widziane średnie techniczne) na kierunkach elektronika, automatyka,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i AKPiA,

  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej,

  • zdolności manualne, łączeniowe,

  • aktualne uprawnienia elektryczne (grupa I) SEP E do 1 kV, mile widziane powyżej 1 kV,

  • umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań,

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości.

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • pakiet medyczny,

  • pakiet socjalny,

  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, w tym uzyskania dodatkowych uprawnień specjalistycznych.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w REMZAP prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem przewodnim. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.