MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ

MIEJSCE PRACY: PUŁAWY

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie przeglądów bieżących i okresowych maszyn i urządzeń na stanowiskach pracy i instalacjach,

  • wykonywanie bieżących działań konserwacyjnych maszyn i urządzeń,

  • stały nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń na wydziale oraz instalacjach,

  • przestrzeganie obowiązujących przepisów z zakresu BHP i ochrony środowiska.

  • demontaż urządzeń i maszyn na stanowisku pracy oraz na instalacjach, weryfikacja części i podzespołów do demontażu,

  • naprawa uszkodzonych elementów, podzespołów, wymiana na nowe, montaż i regulacja po naprawie w urządzeniach i maszynach,

  • diagnozowanie przyczyn awarii maszyn i urządzeń na stanowisku pracy i na instalacjach.

Wymagania:

  • wykształcenie: minimum zawodowe (mile widziane średnie techniczne) na kierunkach mechanik, monter maszyn i urządzeń, ślusarz mechanik, technologia budowy maszyn, obróbka skrawaniem,

  • doświadczenie zawodowe: min. 2 lata na wymienionym stanowisku lub podobnym,

  • praktyczna znajomość obsługi maszyn, narzędzi i przyrządów do naprawy maszyn i urządzeń,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego.

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie w remontach i montażu maszyn i urządzeń przemysłu chemicznego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • pakiet medyczny,

  • pakiet socjalny,

  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, w tym uzyskania dodatkowych uprawnień specjalistycznych,

  • naukę języków obcych.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w REMZAP prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem przewodnim. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.